X
تبلیغات
رایتل

با توجه به عدم وجود منبع درست و موثق در زمینه سئو (SEO) در ایران و وجود مقالات سراسر اشتباه به زبان فارسی در این زمینه و تجارب بسیار زیادی که من و همکارانم در بهینه سازی سایت به زبان های فارسی و انگلیسی داریم تصمیم گرفتم که یک دوره آموزشی سئو به صورت عملی برگزار کنم تا افراد علاقه مند به آموزش سئو بیشتر با این مبحث آشنا شوند و بتوانند سئو را به صورت عملی یاد بگیرند.
  
برخی از مطالب و مباحث ارائه شده در دوره آموزش سئو:
- معماری موتورهای جستجو و بررسی آمارهای منتشر شده
- الگوریتم های رتبه بندی صفحات وب
- انتخاب کلمات کلیدی مناسب:
  - معرفی شاخص های اندازه گیری کلمات مناسب
  - آشنایی با مفهوم keywords niche
  - چگونه لیست کلمات کلیدی را توسعه دهیم؟
- اصول بهینه سازی سایت:
  - تکنیکال
  - محتوا
  - پیوندها
- بررسی آخرین الگوریتم های گوگل:
  - گوگل پاندا
  - گوگل پنگوئن
  - مرغ مگس خوار
- چگونه به رتبه های بالاتر صعود کنیم؟
- تجزیه و تحلیل وب سایت و رفتارهای بیننده با رویکرد استفاده در سئو
- چگونگی تجزیه و تحلیل رقبا
- معرفی سرویس ها و ابزارهای مفید سئو
- بررسی امکانات سرویس تحلیلگر گوگل Google analytics
- بررسی ابزار مدیران گوگل Google web master tools
- رازهای موفقیت در گوگل
- مشخصات سرور و دامنه
- سایت ها و منابع مفید در زمینه آموزش سئو

لطفا توجه داشته باشید که به دلیل کپی برداری سایت های رقیب و افراد مختلف از سرفصل های دوره و مطالب ارائه شده سرفصل های فوق به صورت کلی ارائه شده است و در دوره آموزش سئو جزییات بیشتری در مورد نکات مختلف سئو آموزش داده می شود.

آموزش سئو به صورت حرفه ای

نحوه برگزاری دوره اموزش سئو: دوره فوق به صورت عملی برگزار شده و فراگیران دوره با آخرین تکنیک های سئو آشنا خواهند شد. مطالب کلاس علاوه بر اینکه به صورت عملی به فراگیران آموزش داده می شود، فراگیران دوره در یک مسابقه سئو در گوگل شرکت داده خواهند شد و به صورت هفتگی می توانند تغییرات رتبه سایت خود را در گوگل مشاهده کرده و مطالب کلاس آموزش سئو را به صورت عملی تمرین کنند.

آیا در دوره آموزش سئو تکنیک های سئو سیاه نیز تدریس می شود؟
به طور کلی تکنیک های سئو سیاه موفقیت درازمدتی به همراه نخواهند داشت اما به طور مفصل انواع روش های سئو سیاه در کلاس معرفی می شوند. گرچه هرگز استفاده از تکنیک های سئو سیاه به هیچ عنوان پیشنهاد نمی شود و هدف از معرفی تکنیک های سئو سیاه در دوره آموزش سئو صرفا آشنایی فراگیران دوره با تکنیک های مختلف سئو سیاه می باشد.

زمان و مکان دوره آموزش سئو: در حال حاضر دوره آموزش سئو با همکاری موسسه آموزشی روزنه دانش آیندگان برگزار می گردد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد زمان دقیق و مکان دوره های آموزش سئو و بهینه سازی سایت به سایت موسسه روزنه دانش آیندگان مراجعه نمایید و یا با شماره تلفن های موسسه تماس بگیرید. آدرس سایت: www.rda.ir

آیا در کلاس آموزش سئو web master tools و google analytics هم آموزش داده می شود؟
بله، ابزارهای فوق به طور کامل در کلاس آموزش داده می شود و نحوه تحلیل وب سایت رقبا و خودمان در دوره آموزش داده می شود. البته قطعا آموزش کامل دو ابزار فوق به طور جداگانه می تواند دوره های آموزشی خاص خود را داشته باشد اما هدف از کلاس آموزش سئو استفاده از ابزارهای مختلف سئو برای بهبود وضعیت سایت است و با همین دیدگاه ابزارهای مختلف مورد بررسی قرار می گیرند.

چگونه می توانیم در دوره آموزش سئو ثبت نام کنیم؟
در صورت تمایل برای شرکت در دوره های فوق به سایت موسسه روزنه دانش آیندگان مراجعه نمایید.

مقالات آموزشی سئو و بهینه سازی سایت
در صورتی که تمایل دارید مقالات و مطالب آموزشی در زمینه سئو و بهینه سازی سایت را دنبال کنید می توانید عضو سرویس فیدبرنر سایت شوید تا مقالات جدید را در ایمیل خود دریافت نمایید. با استفاده از این سرویس مقالات جدید سایت که در زمینه سئو و بازاریابی اینترنتی منتشر می شوند به محض انتشار برای شما ایمیل خواهند شد.

همچنین برای مطالعه مطالب مرتبط با سئو که در سایت منتشر شده است می توانید بر روی مقالات سئو کلیک کنید.

منبع: www.rezashirazi.com