X
تبلیغات
رایتل

بلاگینگ مهمان: رنکینگ توسط لینک هایی که به سایت شما داده می شود بهبود و بمرور افزایش می یابد. برای این منظور می توانید در رسانه های دیجیتال و وبلاگ های دیگر پست مهمان بنویسید و یا در بحثهای دیگران شرکت کرده و کامنت بگذارید.


در رابطه با خدمات و محصولاتی که شرکت یا موسسه شما ارائه می دهد بحث و گفتگو کنید و از خوانندگان دعوت کنید تا از وب سایت شما برای دریافت اطلاعات بیشتر بازدید کنند. و درخواست ها و مشکلات شان را از طریق سایت پیگیری کنند نه ایمیل!

 

 

همچنین می توانید از کارشناسان دیگر دعوت کنید تا در رابطه با کسب و کار شما مقاله بنویسند و ایده های جدید و کارآمدی را مطرح کنند. بلاگرهای سرشناس معمولا به دنبال مطالب و موضوعات جالب و جدید هستند که این موضوعات جدید از آجا که تازگی دارند، در نتیجه باعث افزایش رنکینگ می شود.


محتوای معتبر: یک سایت باید تازه و جذاب و منحصربفرد باشد. به نظر شما چه چیزی باعث متمایز نمودن شما از دیگران می شود؟ سعی کنید همیشه متفاوت تر از دیگران باشید.


استفاده از کلمات کلیدی مرتبط: بسیاری از بلاگرها به امید افزایش بازدید از کلمات کلیدی نامربوط و بی شمار استفاده می کنند که برخلاف تصورشان به ضرر سایت شان خواهد بود. کلمات کلیدیِ محتوا باید مختصر باشد و تصویری از محتوای مطلب شما را برای مخاطب در هنگام پیدا کردن وب سایت شما ایجاد کند. طوری که کابر از آن دلزده نشود و دکمه معروف ضربدر را نزند. گوگل روی این موضوع بشدت حساس است.


ترکیب رسانه های اجتماعی: یکی دیگر از راه های بسیار مناسب برای افزایش ترافیک سایت و بلاگ استفاده از رسانه های اجتماعی می باشد. برای موفقیت در این زمینه باید مدیریت صفحات را یاد بگیرید و بتوانید از طریق صفحات خود به موفقیت در کسب و کار دست پیدا کنید.